Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 14:28 Bu haber 1481 kez okundu
 
Loomis Küçük Değerli Paket’e Yoğun İlgi
Loomis’in küçük ve değerli paketleri sigortalı olarak taşıma hizmeti büyük ilgi görüyor.
REKLAM Haberi
Loomis Küçük Değerli Paket’e Yoğun İlgi

Bir yılda  200 binin üzerinde işlem yapıldı. En çok talep kuyumculuk sektöründen geldi.  

 

Değerli eşya ve para taşımacılığında dünya devi Loomis,  yurtiçi 5 bin, yurtdışı 50 bin dolara kadar küçük ve değerli paketleri Loomis güvencesiyle sigortalı olarak istenilen yere ulaştırılıyor.

 

Bireysel ya da kurumsal müşteriler için geliştirilen bu özel  hizmet ile ister mücevher isterse değerli bir makina parçası olsun, gönderiler kapıdan alınıyor ve Loomis güvencesiyle istenilen yere zamanında teslim ediliyor.

 

Paketler, yüzde 100 sigortalı olarak taşındıkları için maddi risk de ortadan kalkıyor. Yurtiçinde  en çok gönderim İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Niğde ‘den yapılırken, yurtdışına gönderim ağırlıklı olarak Avrupa ve Amerika’ya gerçekleşti.

 

Değerli küçük paket hizmetine özellikle kuyumculuk sektörünün büyük ilgi gösterdiğini belirten Loomis Türkiye COO Oğuz Tüzün, “E ticaretin gelişmesi, taksit seçenekleri, gram altın satışı bu konuda önemli bir rol oynadı.

 

Yurtiçi olduğu kadar yurtdışına da gönderimlerde ciddi bir artış gözlemliyoruz. Biz bu hizmet ile değerli küçük paketlere, yurtdışına çıkma özgürlüğü de getirdik.

 

 Sadece kuyum sektörü için değil, diğer ticaret firmaları içinde güzel bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Loomis olarak sektörümüzün ihtiyaçlarına hızla cevap vermek ve çözümün bir parçası olmaktan dolayı da mutluyuz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Loomis, Küçük, Değerli, Paket’e, Yoğun, İlgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı