Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 13:23 Bu haber 1471 kez okundu
 
Boyner, İstiklal’in yeni buluşma noktası olacak
REKLAM Haberi
Boyner, İstiklal’in yeni buluşma noktası olacak

Boyner 2020 mağaza yatırımlarının startını İstiklal Caddesi’nden verdi.

İstanbul’da kültürün, sanatın, eğlencenin ve alışverişin merkezi İstiklal Caddesi, yepyeni bir buluşma noktası kazandı. 5 kata yayılan 4.500 metrekarelik satış alanı, zengin marka ve ürün çeşitliliği, yeni nesil alışveriş konseptleriyle dikkat çeken mağaza, 14 Şubat’ta kapılarını açarak hizmet vermeye başladı.

 

Bu yıl tüm Türkiye’de 12 yeni mağaza açacağını duyuran Boyner, 2020’nin ilk mağazasını İstanbul'un en işlek noktalarından İstiklal Caddesi'nde açtı.

 

37 ilde toplam 109 mağaza ve 328 bin metrekare satış alanı ile Türkiye’nin lider mağaza zinciri olan Boyner, 40 yıla ulaşan perakende deneyimiyle İstiklal’in başrol oyuncusu olmayı hedefliyor.

 

Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürü Eren Çamurdan, Boyner İstiklal mağazası hakkında şunları söyledi: “İstanbul’un gözbebeği Beyoğlu ve İstiklal Caddesi, aynı zamanda dünyanın da önde gelen alışveriş ve eğlence destinasyonları arasında yer alıyor.

 

Boyner olarak, müşterilerimizin bizi görmek istediği İstiklal Caddesi’nde mağaza açarak bir hayalimizi gerçekleştirdik.

 

Her gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği İstiklal Caddesi’nin dinamizmine uygun şekilde, yerli ve yabancı müşterilerin beklentilerine göre tasarladığımız mağazamız ürün zenginliği, yeni markalar, sunduğu deneyimler ve ayrıcalıklarla İstiklal’de fark yaratacak.

 

Diğer sokak mağazalarımız gibi Boyner İstiklal de İstiklal’in yeni buluşma noktası olsun istedik.

 

Alışverişin ötesine geçen, misafirlerimizi mutlu edecek ince detayları bir araya getirdik. Böylesi özel ve önemli bir lokasyonda olmaktan çok mutluyuz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Boyner,, İstiklal’in, yeni, buluşma, noktası, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı